KARGO VE TESLİMAT


Kargo ücreti ne kadar?

Web sitemizden aldığınız tüm ürünlerde kargo ücretsizdir.

 

Siparişim hangi kargo şirketi ile elime ulaşır?

Tüm Siparişler UPS kargo firması ile gönderilmektedir.

 

Siparişim kaç günde elime ulaşır?

Yasal olarak siparişlerinizin teslim süresi 30 gün olarak belirtilmiştir. Ancak Molyer.com.tr olarak sizlere daha hızlı hizmet verebilmek adına siparişlerinizi 2 - 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmekteyiz.

 

Siparişimin durumunu nasıl takip ederim?

Web sitemizde üye girişi yaptıktan sonra -Hesabım>Siparişlerim bölümünden siparişinizin durumunu görebilir ve siparişiniz kargoya verildiyse kargonuzu takip edebilirsiniz.

 

Yurt dışınana sipariş gönderiyor musunuz?

Siparişler sadece Türkiye sınırları içerisine yer alan teslimat adreslerine gönderilmektedir. Yurtdışına ürün gönderimimiz şuanlık bulunmamaktadır.

 

Siparişimin teslimat adresini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse teslimat adresinizi değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da “Hesabım“ bölümüne giriş yapıp "Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edebilir ve teslimat adresini değitirebilirsiniz.

 

Siparişimin alıcı kişisini değiştirebilir miyim?

Eğer siparişiniz ‘Siparişiniz alınmıştır’ statüsündeyse alıcı adını değiştirebilirsiniz. Bunun için lütfen ana sayfa’da“Hesabım“ bölümündeki “Siparişlerim“ sekmesinden siparişinizin statüsünü kontrol edin. Yeni alıcı adını iletmek için tıklayabilir ya da destek@molyer.com.tr adresine e-mail gönderebilirsiniz.

 

Ürünü teslim alırken nelere dikkat etmeliyim?

Siparişinizi teslim aldığınızda kargo paketinde yırtılma, ezilme, ıslanma vb. bir sorun olup olmadığını mutlaka kargo görevlisinin yanında kontrol etmelisiniz. Kargo yetkilisi, kargo paketinde veya içeriğinde bir problem olması durumunda size yardımcı olacaktır. Böyle bir durumda kargoyu teslim almamanız ve kargo yetkilisine tutanak tutturmanız gerekmektedir. Tutanak, ürün değişimi ve iade sürecinde işlemlerinde işinizi kolaylaştıracaktı